JUHTIMISKOHVIK


Kaasava juhtimise arenguprogrammi raames toimus 5. detsembril 2009 Hotel Clarion Euroopa konverentsikeskuses esimene Juhtimiskohvik, mida vedasid teiste hulgas ka rahvusvaheliselt  tuntud kaasamise praktikud ja eestvedajad Toke Moeller Taanist ja Chris Corrigan Kanadast. Toke ja Chris külastasid Eestit seoses kaasava juhtimise arenguprogrammiga.

Juhtimiskohviku teemaks oli KUIDAS INSPIREERIDA ja KAASATA INIMESI UUTE IDEEDE ELLUVIIMISEL? Juhtimiskohviku esimeses pooles  kogeti ühiselt, kuidas toimib maailmakohviku meetod arutlemaks ühiselt oluliste teemade üle, leidmaks ideid ja lahendusi ning kaasamõtlejaid, toetajaid ja meeskonnaliikmeid. Koolituse teises osas pühendusid Toke ja Chris osalejate küsimustele vastamisele, keskendudes teemadele - mis on kaasav juhtimine, millised on selle juhtimispraktika põhimõtted,  kuidas inimesi kaasata, millised on kaasava juhtimise tööriistad, vahendid ning praktika.

Juhtimiskohviku puhul oli tegu interaktiivse töötoaga, mis võimaldas igaühel mõelda iseendale kui juhile ja kaasajale ning saada kaasa mõned head suunad tegutsemiseks ning inspiratsiooni tulevikuks.

Vaata pilte Juhtimiskohvikust siit.

Tagasi